از اسباب بازی تریلی فلزی برای بال بردن مهارت های ذهنی کودکان خود استفاده نمایید

“کودکان بزرگسال” چه کسانی هستند: آنها سالانه 9 میلیارد دلار برای اسباب بازی هزینه می کنند.

لازم به ذکر است اسباب بازی تریلی فلزی را می توانید در نمونه های مختلف و طرح های گوناگون متناسب با بودجه ی خود خریداری نمایید.


صنعت اسباب‌بازی‌های کودکان اکنون دارای مشخصات مصرف‌کننده‌ای جدید است: «niñodultos» یا بزرگسالان نوستالژیک که بخش خوبی از حقوق خود را صرف اسباب‌بازی می‌کنند و سالانه حدود 9 میلیارد دلار به این صنعت می‌آورند.

این مصرف کنندگان در قلب کودکان هستند و واقعاً معتقدند که سن فقط یک عدد است.

در ایالات متحده آنها را “کودک” (ترکیب کلمات بچه و بزرگسال در انگلیسی) می نامند و در آنجا 25٪ از فروش اسباب بازی در سال 2022 را تشکیل می دادند.

این بخش، جوانان و بزرگسالان میانسالی را گروه می‌کند که علاقه‌های کودکانه را می‌پذیرند و بر خلاف کودکان واقعی، حتی در مواقعی که با کمبود و تورم مشخص می‌شود، پولی برای خرج کردن برای لذت‌های به اصطلاح گناهکار دارند.

خاطره بازی؟
ممکن است ارتباطی با پدیده‌ای به نام «برآمدگی خاطره‌سازی» داشته باشد، دوره‌ای که در طی آن گروه‌های سنی خاص – عمدتاً 25 تا 30 سال – تمایل علمی به نوستالژیک شدن دارند.

بزرگسالان جوان با کودکان ممکن است بیشتر در این تله بیفتند.

آماندا موشرو، کارشناس والدین و سبک زندگی به فاکس نیوز توضیح داد: «این چیزی است که ممکن است بخواهید برای آنها بخرید، اما واقعاً برای شماست.

مشرو که از تجربه خود به عنوان مادر یک دختر 11 ساله نیز صحبت می کند، اذعان می کند که سن ممکن است تنها عامل نباشد و به اوج همه گیری برای نزدیک کردن والدین و فرزندان به یکدیگر و همسو کردن علایق آنها اشاره می کند.

او توضیح داد: «در طول کووید، ما خیلی بیشتر با بچه‌هایمان بازی می‌کنیم و به دنبال اسباب‌بازی، بازی، پازل و فعالیت‌های بیشتر برای سرگرم کردن کودکانمان می‌گردیم». ما به دنبال همه این فعالیت‌های اضافی برای بچه‌هایمان بودیم و سپس شروع به دیدن چیزهایی کردیم که برایمان جالب بود.»

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.