با دمپایی پلاستیکی ارزان جعبه های کادویی بسازید

در بسیاری از کشورهای آفریقای غربی فرانسوی زبان بسیار محبوب است و با انگشت گرد مشخص، بند های بافته شده و کفی میخ دار – “Méduse” در فرانسه – زبان کشور مبدأ آن شناخته می شود.

یا همانطور که این کفش به‌عنوان صندل پلاستیکی مدوسا “اسکلت”، “لزخ‌دار”، “چاکا” در کامرون، لکه در ساحل عاج، “بوگی” در کنگو، “نودل”، “cricri” یا حتی شناخته می‌شود. “میکا” در کارائیب– هفتاد و پنجمین سالگرد خود را جشن می گیرد.

امروزه اکثر افراد از دمپایی پلاستیکی ارزان برای راحتی پاهای خود استفاده می نمایند.

دمپایی

 

نام مدوزا از شباهت رنگ حیوان ژلاتینی و اولین صندل گرفته شده است.

آن، یکی از عاشقان صندل های منحصر به فرد، به تازگی چیز جدیدی یاد گرفته است، “فکر می کردم چینی است… هرگز این سوال را از خودم نپرسیدم… و نمی دانم از چه زمانی وجود داشته اند.”

روی کف صندل ها “La Sarraizienne” نوشته شده است، نام برند اصلی Auvergne، که Anne-Céline Humeau – مدیر عامل شرکت Humeau-Beaupréau در اوایل دهه 2000 از آن قالب ها را خرید.

“این محصول افسانه ای است، به ویژه به این دلیل که در سال 1946 توسط La Saraizienne ساخته شد. پس از جنگ، کمبود چرم وجود داشت، بنابراین چرم با PVC جایگزین شد و یک محصول PVC تزریق شد، که همان صندل است که ما آن را می شناسیم. امروز.”

فرانسیس گفارد، نایب رئیس فدراسیون کفش فرانسه، می گوید: Humeau-Beaupréau “آخرین انژکتور پی وی سی در فرانسه است. همه چیز جابجا شده است، بسیاری از آنها به چین، بسیاری به کشورهایی با هزینه های بسیار پایین نیروی کار.”

گفارد می‌گوید: «آنها این تولید را دوباره راه‌اندازی کرده‌اند، با این دیدگاه از محصولی که بیشتر مد است تا سودمند، و بسیار خوب عمل کرده تا جایی که مدوسا به یک کالای واقعاً مد تبدیل شده است».

تیم 130 کارمند او در Beaupréau-en-Mauges، یک شهر کوچک در Maine-et-Loire و Humeau مستقر هستند – جایی که خانواده او برای پنج نسل کفش درست می کنند.

در کارگاه ها کیسه های بزرگ توپ پلاستیکی را در قالب هایی می ریزند که صندل ها از آن بیرون می آیند.

او می‌گوید سالانه 500000 جفت صندل مدوزا فروخته می‌شود.
50 درصد از فروش اینترنتی از فرانسه انجام می شود – در حالی که بقیه از خارج از کشور است. طبق گفته شرکت

Anne-Céline Humeau می‌گوید: ما ابتدا با جعل مبارزه کردیم تا بازار تقلبی‌های آسیایی را که می‌توانست بسیار حضور داشته باشد، پاکسازی کنیم، و بنابراین آشکارا دادگاه‌ها به ما کمک کردند و امروز گمرک به ما کمک زیادی می‌کند.

به گفته Guillaume Beaupréau، برادر Anne-Céline که مدیر عامل شرکت است، یکی از کلیدهای موفقیت این است که مدل “Sun” برند Méduse “واقعا وارد عادات خارجی ها نیز شده است.”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.