با دمپایی پلاستیکی ارزان سطح حیاط خود را آسفالت نمایید

دنیای طراحی و تولید کفش و دمپایی پلاستیکی ارزان در دو قرن اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته است. روزگاری که یک پینه‌دوست مجرد به کل شهر خدمت می‌کرد گذشته است.

دمپایی

صنعتی شدن این صنعت تغییرات زیادی را به همراه داشته است، از نحوه ساخت کفش گرفته تا انتخاب مواد مورد استفاده برای ساخت آنها. یکی از محبوب ترین مواد در این زمینه پلی وینیل کلراید یا همان PVC است که اکثر مردم آن را می شناسند.

اما چه چیزی در مورد ساخت زیره کفش و سایر قطعات کفش با این مواد ساخته شده توسط انسان بسیار عالی است؟ این مقاله به بررسی برخی از مزایای اصلی استفاده از PVC برای تولید کفش می پردازد.

شماره 1: شما می توانید طیف گسترده ای از انواع کفش را با PVC تولید کنید
کارهای زیادی می توانید با PVC انجام دهید، از ساخت کفش نظامی گرفته تا لباس ورزشی و مد.

این ماده در برابر آب و روغن مقاوم است، بنابراین به راحتی نگهداری می شود. یک دستمال مرطوب ساده برای ادامه روزتان کافی است.

شماره 2: کفش با کفی PVC معمولاً مقرون به صرفه است زیرا مواد به راحتی در دسترس است
اگر هزینه های ساخت مقرون به صرفه در دستور کار شما است، PVC ماده مناسبی برای شما است.

به راحتی در دسترس و ارزان است، بنابراین شرکت شما قادر خواهد بود تعداد زیادی واحد تولید کند. این به معنای پول بیشتر در جیب شما و کفش های مقرون به صرفه تر برای مشتریان شما است.

شماره 3: PVC برای طراحی کفش های راحت و سبک ایده آل است
این ماده را می توان سبک وزن کرد، بنابراین کفش هایی که از PVC ساخته شده اند برای کسانی که آنها را می پوشند راحت هستند. هم شما و هم مشتریانتان می توانید از این مزیت بهره مند شوید.

زیره کفش پی وی سی اگر با ترکیب صحیح پی وی سی تولید شود به راحتی پاره نمی شود و نمی شکند. استحکام این ماده باعث ماندگاری طولانی آن می شود، بنابراین افرادی که کفش می خرند می توانند آن را برای مدت طولانی بپوشند.

اگر مشتریان شما بدانند که کفش های شما ماندگار هستند، احتمالاً به برند شما وفادار خواهند شد، به این معنی که به خرید از شما ادامه خواهند داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.