با چرم در ترکیه تمامی آلودگی های محیطی را نابود کنید

چرم دباغی شده گیاهی آثار زندگی ما را جذب می کند، بالغ می شود و با گذشت زمان تغییر شکل می دهد. پیری طبیعی کیفیت آن را به خطر نمی اندازد، این ماده کمیاب است که برعکس با استفاده بهبود می یابد.

لازم به ذکر است چرم در ترکیه به دلیل کمیاب بودن از قیمت بالایی برخورار می باشد.

چرم

نشانه های زمان و استفاده را به عنوان شخصی ترین بیان طبیعی بودن و حقیقت در خود دارد.
چرم پینتو یک صنعتگر محصولات چرم دباغی شده گیاهی است.

من اقلام زیادی از جمله کیف پول، حلقه کلید، کیف پول، کمربند و غیره درست می کنم.

چرم ایتالیایی خریداری شده از چرم پینتو یک چرم دباغی گیاهی مرغوب است که می توانید از کهنه شدن بافت و رنگ آن لذت ببرید. طعمی که با استفاده از آن عمیق تر می شود، احساس واقعی استفاده از محصولات چرمی است.

شما می توانید از هر تغییری در هر رنگ چرمی لذت ببرید، اما به خصوص رنگ طبیعی چرم میسوری که توسط La Perla Azzurra s.r.l. دباغی شده است، با استفاده از آن رنگ بسیار تغییر می کند و حالت نیز تغییر می کند.

کارخانه چرم سازی La Perla Azzurra s.r.l. یک شرکت توسکانی با بیش از 45 سال تجربه در تولید شانه های کاملا گیاهی برنزه، تمام پوست های منشاء اروپایی (عمدتا فرانسوی) است.

چرم مورد استفاده، چرم طبیعی است که توسط دباغ‌سازان ماهر در توسکانی ایتالیا دباغی شده است. اکنون می توانید فروشگاه ما را نیز مرور کنید. من محصولات چرمی درست می کنم که از بافت مواد بهره می برند که با استفاده از آن طعم آن بیشتر می شود.

برخلاف تولید انبوه، ساخت کیف، کیف پول، کمربند و موارد دیگر، PintoLeather به طور مداوم تمام فرآیندهای تولید، از جمله طراحی با دست را انجام می دهد.

من معتقدم محصولاتی که نیاز به زمان و تلاش دارند طعم منحصر به فرد صنعتگری را خواهند داشت و برای مدت طولانی با دلبستگی استفاده خواهند شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.