زنده ماندن عجیب راننده اتوبوس با کمک گونی پلاستیکی جامبو!

چندین منطقه مانند کورس اقداماتی را علیه کیسه‌های پلاستیکی انجام داده‌اند، زیرا در طبیعت رها شده‌اند و مناظر را از بین می‌برند.

به طور مشابه در مایوت، کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف از 1 ژانویه 2006 با فرمان فرمانداری ممنوع شده است.

در بسیاری از فروشگاه ها برای حمل و نقل محصولات یا کارتن های باقی مانده از گونی پلاستیکی جامبو استفاده می کنند زیرا کیفیت بالا و جنس عالی دارد برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

در دسامبر 2005، قانونی که توسط مجلس ملی تصویب شد، 1 ژانویه 2010 را به عنوان تاریخی تعیین کرد که در آن همه کیسه های پلاستیکی غیرقابل تجزیه زیستی باید ممنوع شوند.

با این حال، در دسامبر 2006، کمیسیون اروپا در نظر گرفت که این متن با دستورالعمل 94/62/EC که بازیابی زباله های بسته بندی را بدون تحمیل کمپوست الزامی می کند، مطابقت ندارد.

همچنین، در سال 2010، کیسه های پلاستیکی غیرقابل تجزیه زیستی هنوز در فروشگاه های بزرگ سوپرمارکت ها در سرزمین اصلی فرانسه موجود است.

کیسه پلاستیکی E.Leclerc مربوط به دهه 1990، اکنون در فرانسه ممنوع شده است.

فرانسه تصمیم گرفته است از 1 ژانویه 2014 بر کیسه‌های بازپرداخت یکبار مصرف غیرقابل تجزیه مالیات مالیات ببندد. مصرف کیسه‌های بازپرداخت از پانزده میلیارد واحد در سال 2003 به تقریباً هشتصد میلیون در سال 2010 افزایش یافته است.

به ویژه به لطف لغو انعام آنها. اما در سال 2014، در حالی که تعداد کیسه های پلاستیکی توزیع شده در سوپرمارکت ها به هفتصد میلیون دستگاه کاهش یافت، 17.7 میلیارد کیسه پلاستیکی همچنان عمدتاً در فروشگاه های رفاه و برای فروش به صورت عمده میوه ها و سبزیجات و محصولاتی که با برش به فروش می رسید توزیع می شد.

بنابراین، در سال 2014، مجلس ملی فراتر رفت و به ممنوعیت کیسه‌های پلاستیکی یکبار مصرف از اول ژانویه 2016 رأی داد.

این ممنوعیت در نهایت به اول ژوئیه همان سال موکول شد.

کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف که برای بسته بندی میوه ها و سبزیجات به صورت فله در نظر گرفته شده است از اول ژانویه 2017 ممنوع شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.