شیر ترموستاتیک رادیاتور هانیول جایگزین شیر نیم گرد کنید!

یک سیستم لوله کشی برای شیر ترموستاتیک رادیاتور هانیول دارای انواع دریچه های قطع کننده آب در نقاط مختلف در امتداد لوله های آب است که به شما امکان می دهد در مواقع اضطراری یا برای تعمیرات یا ارتقاء، آب را قطع کنید.

قطع آب اغلب اولین گام در بسیاری از پروژه های لوله کشی است .

 بنابراین، امکان یافتن و خاموش کردن شیر قطع کننده آب مناسب بسیار مهم است.

شیرهای قطع کننده آب می توانند از شیر اصلی که در نزدیکی کنتور آب یافت می شود، جایی که آب برای اولین بار وارد خانه شما می شود تا دریچه های قطع کننده کوچک و منفرد که انتقال از خطوط منبع آب انشعاب به لوله های تامین آب را به شیرها، توالت ها، و لوازم دیگر برخی از این شیرها بسیار بزرگ هستند در حالی که برخی دیگر کوچک هستند.

دریچه‌ها معمولاً به یکی از دو روش عمل می‌کنند: یا یک قسمت داخلی جامد می‌چرخد تا جریان آب را باز کند یا مسدود کند، یا نوعی ساقه با واشر یا مهر و موم به سمت پایین فشار می‌آورد تا جریان آب را ببندد.

راهنمای ما همه چیزهایی را که باید در مورد انواع اصلی بدانید را پوشش می دهد.

دریچه‌های رادیاتور ترموستاتیک (TRV) دمای هوای اطراف خود را حس می‌کنند و جریان آب را از طریق رادیاتوری که روی آن نصب شده‌اند تنظیم می‌کنند. آنها دیگ را کنترل نمی کنند.

آنها باید در سطحی تنظیم شوند که دمای اتاق مورد نظر را به شما بدهد. 

این تنظیمات ممکن است در هر اتاق متفاوت باشد، و شما باید TRV ها را متناسب با هر اتاق تنظیم کنید و سپس آنها را رها کنید تا کار خود را انجام دهند.

تبدیل TRV به تنظیمات بالاتر باعث نمی شود اتاق سریعتر گرم شود. 

سرعت گرم شدن اتاق به اندازه و تنظیم دیگ و اندازه رادیاتور بستگی دارد. 

تبدیل TRV به تنظیمات پایین تر باعث می شود اتاق در دمای پایین تری کنترل شود و در مصرف انرژی صرفه جویی شود.

TRV ها برای درک دما به جریان آزاد هوا نیاز دارند، بنابراین نباید توسط پرده ها پوشانده شوند یا توسط مبلمان مسدود شوند.
TRV ها نمی توانند دیگ را خاموش کنند وقتی خانه گرم است. 

برای انجام این کار، به ترموستات اتاقی نیز نیاز دارید. رادیاتور در اتاق با اتاق با ترموستات اتاق معمولاً نباید TRV داشته باشد، اما اگر دارای TRV است، TRV را روی حداکثر تنظیم نگه دارید و ترموستات اتاق را همانطور که با دستورالعمل توضیح داده شده تنظیم کنید.

در زیر، ورودی و خروجی های هفت شیر ​​قطع کننده آب و فاکتورهایی را که باید هنگام انتخاب بهترین برای فضای شما در نظر بگیرید، بررسی می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.