کابل خودنگهدار دو رشته با ولتاژ ۳۰ کیلوولت

کابل خودنگهدار دو رشته با ولتاژ ۳۰ کیلوولت که برای فروش در بازار این محصول عرضه می شود. بیشترین کاربرد را در شبکه های توزیع نیروی برق دارد و به دلیل مزایای بسیار زیاد آن، از رواج بسیار خوبی در بازار این محصولات داشته است. فروش کابل خود نگهدار و انواع آن از طریق این مجموعه در سراسر کشور با بهترین قیمت روز بازار انجام می شود.

کابل خودنگهدار دو رشته با ولتاژ 30 کیلوولت

انواع مختلف کابل خودنگهدار در بازار

انواع مختلف کابل خودنگهدار در بازارزمانی که به بازار فروش کابل برای خرید مراجعه می کنید به طور قطع با انواع مختلفی از کابل خود نگهدار مواجه می شوید که این انواع عبارتند از:

 • کابل سه سیم
 • کابل پنج سیم
 • کابل هفت سیم
 • کابل ده سیم
 • کابل ۲۰کیلو ولت
 • کابل ۳۳ کیلو ولت

البته نام گذاری سه سیم و پنج و سیم و… به این معنا است که در درون کابل تعداد سه، پنج، هفت و … سیم قرار گرفته است. البته کابل تک سیم و انواع کابل با تعداد سیم مسی بیشتر و کمتر نیز وجود دارد که پرکاربردترین آنها خود نگهدار ۶ سیم است که برای خطوط توزیع نیروی برق کاربرد دارد.

فروش بهترین انواع کابل با قیمت مناسب

فروش بهترین انواع کابل با قیمت مناسبکابل خود نگهدار که برای اولین بار توسط کشور فرانسه به عنوان جایگزین سیم لخت هادی در شبکه های فشار ضعیف مورد استفاده قرار گرفت به دلیل مزایای بسیار زیاد آن از بهترین انواع کابل در سطح جهانی کاربرد بسیار گسترده ای دارد.
فروش بهترین انواع کابل با قیمت مناسب از طریق این مجموعه به صورت آنلاین و حضوری در سراسر کشور انجام می شود و خریداران عمده این محصول می توانند متناسب با نوع نیاز خود انواع کابل خود نگهدار را در کوتاهترین زمان خریداری کنند.
از کابل های خودنگهدار موجود در بازار فروش بهترین انواع کابل با قیمت مناسب می توان به کابل خودنگهدار دو رشته با ولتاژ ۳۰ کیلوولت، ۷۰ کیلوولت و … اشاره کرد که قیمت کابل خودنگهدار ۷۰ کیلو ولتی نسبت به ۳۰ کیلو ولتی بیشتر است.
قیمت مناسب انواع کابل بسته میزان توان کابل متغیر است. یعنی هرچقدر توانایی نسبت به ولتاژ برق بیشتر باشد در نتیجه قیمت بیشتر می شود و هر چه توان کمتری نسبت به ولتاژ داشته باشد قیمت کمتری خواهد داشت. البته این قیمت مناسب به موارد دیگری همچون مقاومت در برابر خوردگی و حرارت هم بستگی دارد.

عمده فروشی جدید ترین ابزار کابل خودنگهدار در تهران

عمده فروشی جدید ترین ابزار کابل خودنگهدار در تهراندر بازار عمده فروشی ابزار کابل خودنگهدار علاوه بر کابل خود نگهدار ابزار جانبی نیز عرضه می شوند که در هنگام نصب کابل به آنها نیاز است که این ابزار از جدیدترین نمونه های بازار هستند. با کمک جدیدترین ابزار کمک نصب کابل خود نگهدار گروه نصب این نوع کابل ضمن افزایش ایمنی کار و سرعت نصب از آسیب های جدی به کابل نیز جلوگیری می شود. این ابزار کمک نصب در بازار تهران عبارتند از:

 • پولی یا قرقره
 • پولی دوبل
 • جوراب کابل کشی
 • هرزگرد یا گرداننده کابل
 • چرخ و زنجیر
 • گیره قورباغه
 • داینامومتر

در هنگام نصب یکی از ابزاری که به طور دائم مورد استفاده قرار می گیرد، كلمپ انشعاب كابل خودنگهدار است که برای انشعاب گیری از کابل خود نگهدار استفاده می شود. این انشعاب گیری می تواند شامل مواردی چون انشعابات مشترکین، روشنایی معابر، اتصال کابل خود نگهدار به دیگر کابل خود نگهدار، اتصالات کابل خودنگهدار به شبکه سیم مسی لخت هوایی و اتصال به شبکه زمینی باشد.

خرید انواع سیم و کابل بدون مراجعه حضوری

خرید انواع سیم و کابل بدون مراجعه حضوری برای خرید انواع سیم و کابل با وجود مراکز فروش اینترنتی نیازی به مراجعه حضوری نیست. و چنانچه قصد داشته باشید بهترین انواع کابل را با بهترین قیمت و در کمترین زمان خریداری کنید این امر به سادگی قابل انجام است.

برای مثال شما می توانید بهترین کابل ایرانی که کابل خودنگهدار مشهد است، را خریداری کنید می توانید از طریق این سایت به صورت مستقیم و بی واسطه و بدون نیاز به حضور در هر زمان و مکان این کار را انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.