7 قابلیت که در لوله باز کن اکتیو وجود دارد

امروزه مواد شوینده با غلظت بالا و کارای مهم مثل لوله بازکن اکتیو  به شما کمک می کند از خرید خانه ای که کار بازسازی ضعیفی داشته است جلوگیری کنید.

چراکه تعمیر آن ممکن است هزاران دلار هزینه داشته باشد.

تنها راه برای رفع آن در بیشتر موارد این است که رنو را به طور کامل تخلیه کنید و دوباره شروع کنید. روی کاشی‌ها راه بروید و مطمئن شوید که زیر پا حرکت نمی‌کنند راهی خوب برای دانستن اینکه آیا عایق رطوبتی نصب شده است یا خیر.

به زیر کمدهای روشویی نگاه کنید تا ببینید لوله کشی چقدر منظم نصب شده است.

اگر نامرتب به نظر می رسد، ممکن است توسط یک بازسازی کننده DIY انجام شده باشد که احتمال بروز مشکل را افزایش می دهد.

2. به وضعیت دیوارها و آرشیتروها نگاه کنید
آیا ترک های بزرگ وجود دارد؟ اکثر خانه ها در معرض حرکت هستند، اما ترک های بزرگتر یا ترک های متعدد باید با احتیاط مورد توجه قرار گیرند.

3. فشار آب را بررسی کنید
بسیاری از خانه های قدیمی دارای لوله گالن به عنوان لوله آب هستند و پس از سال ها استفاده، دهانه لوله رسوب و زنگ زدگی ایجاد می کند که می تواند بر فشار آب تأثیر بگذارد.

اگر زیر خانه دارای سقف باز است، ساده ترین راه برای بررسی اینکه آیا خانه دارای لوله گالوانیزه است این است که ببینید چه لوله هایی از زیر زمین عبور می کنند.

اگر لوله‌ها را نمی‌بینید، آب را روشن کنید و ببینید آب با چه سرعتی جریان دارد. فراموش نکنید که طرف آب گرم را نیز از نظر فشار بررسی کنید.

دلیل دیگر برای باز کردن شیر آب، بررسی چکش آب است.

چکش آب یک مشکل لوله کشی است که گاهی اوقات می توان آن را برطرف کرد. در نظر بگیرید که آیا می‌توانید در خانه‌ای زندگی کنید که وقتی شیرها باز می‌شوند سروصدا می‌کنند. این قطعاً چیزی است که می توانید در بازرسی خانه باز بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.